Rury aluminiowe

W poniższym dziale prezentujemy naszą ofertę rur aluminiowych – w naszym sklepie zamówisz:

Oferujemy wyroby o standardowej długości 1 lub 2 metrów bieżących – na zamówienie możemy przygotować rury o dowolnej, innej długości. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówień i konkurencyjne ceny. Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Czytaj dalej

Najwyższej jakości rury aluminiowe

Każda, oferowana przez nas rura aluminiowa jest nowa i wykonana została w Polsce, zgodnie z aktualnie obowiązującymi dla tej gamy wyrobów normami. Możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych rur – powstają one z aluminium gatunku 6060 (PA38), wyróżniającego się wysoką odpornością na korozję, dobrą spawalnością oraz podatnością na anodowanie – także dekoracyjne. W naszej ofercie znajdziesz rury o różnych wymiarach poprzecznych – kupisz u nas zarówno małą rurkę aluminiową o średnicy 1 cm, jak i dużą rurę prostokątną o przekroju 8 x 8 cm.

Zastosowanie rur aluminiowych

Oferowane przez nas rury z aluminium 6060, dzięki dużej plastyczności, z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako elementy balustrad, ogrodzeń, ram czy okien. Ponadto, wykonuje się z nich elementy drabin i ścian. Znajdują one zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale także m.in. w konstrukcji maszyn.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl